Polskie kosmetyki SinSkin dostępne w drogeriach Rossmann pozostają jednymi z moich ulubionych i nie bez powodu piszę o nich właśnie teraz. Obecnie w drogeriach są dostępne z 70% zniżką także warto skorzystać.  Dziś przedstawiam trochę kadrów, które zrobiłam w trakcie wykonywania mojego codziennego makijażu, głównie na bazie kolorówki SinSkin.

Już kiedyś wspominałam na blogu, że miałam podwójne podejście do fluidów SS. Pierwsze okazało się klapą z racji niedobranego, wysuszającego moją skórę podkładu. Dałam drugą szansę serii dedykowanej właśnie skórze suchej czyli serum, które nie tylko fajnie matuje, ale i pielęgnuje cerę. Serum o właściwościach nawilżających  posiada dodatkowo filtry UV, co jest świetną alternatywą gdy zapomnimy lub nie mamy kremu z filtrem SPF.  W sieci spotkałam się z całym gradem niekorzystnych recenzji dotyczących serum, całe szczęście nie trafiłam na nie przed zakupem, bo mogłyby mnie zniechęcić, a produkt wyjątkowo korzystnie sprawdza się przy mojej skórze. Nie zapycha jej, nie oksyduje na pomarańczowo, daje satynowe wykończenie i przyjemnie delikatnie pachnie. I zdaje egzamin przy mojej 12godzinnej pracy, często w godzinach nocnych. Należy jednak pamiętać, że ta seria dedykowana jest tylko cerom normalnym i suchym, nie mieszanym czy tłustym.

Drugim ulubieńcem jest limitowany rozświetlacz spiekany nr 046 Queen Bee. Swoją strukturą przywodzi na myśl plaster miodu. Uwielbiam muskać kości policzkowe tym złotem i dość często dostaję zapytania jakiego rozświetlacza używam. Plus taki, że nie można z nim przesadzić, jest bardzo delikatny, jednocześnie tak wyrazisty i złoty. Jest też bardziej różowy odcień 047 Ambrosia. Warto się pospieszyć nim zostaną całkowicie wyprzedane, obecnie dostępne w fajnej cenie 25,99zł. Możecie obecnie skorzystać również z wyprzedaży pomadek i tuszy w cenie 19,99zł. Ja skusiłam się na wypróbowanie satynowej pomadki w koralowym odcieniu  nr 604 oh, that sun! Dla wzmocnienia efektu nakładam wcześniej bazę pod pomadkę z serii must.have teraz w cenie 16,99zł. Rzęsy wytuszowane kremową mascarą Sensational Precision.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *